O firmie

„ JARENA” – jest firma rodzinną, która istnieje od 1976 r.. Powstała na stabilnych fundamentach doświadczenia i wiedzy, co potwierdzają dyplomy Uznania Izby Rzemieślniczej i Cechu Rzemiosł Różnych w Katowicach.

Dzięki naszej kilkudziesięcioletniej tradycji możemy zaspakajać oczekiwania dla szerokiej grupy klientów od skromnych do najbardziej wymagających zapotrzebowań. Nagrodą dla nas jest fakt, że jesteśmy polecani przez klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Jesteśmy producentem i naszą dewizą jest to, aby wykonane przez nas meble były niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, a dzięki indywidualnemu podejściu do klienta możemy zaoferować Państwu nieograniczone możliwości wykonania mebli.

Wykonanie naszych wyrobów rozpoczynamy od fachowego doradztwa i trójwymiarowego projektu, a kończymy na profesjonalnym montażu. Oferujemy wyroby najwyższej jakości, wykonane w oparciu o nasze doświadczenie i zdobytą wiedzę.

Innowacyjne rozwiązania połączone z funkcjonalnością, a także dzięki najnowszej technologii możemy zapewnić, że zaprojektowane i wykonane przez nas meble będą służyły przez długie lata.

Firma nasza zatrudnia doświadczoną kadrę pracowników, która daje pewność prawidłowego przebiegu montażu.

Terenem naszej działalności są Katowice i okolice.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz lub zadzwoń (032) 252 08 51